3 Mart 2012 Cumartesi

maskeli aşkım


Eğer mor atlı kırmızı papyonlu prensim gelseydi şu an Twitter'da tanımadığım birçok insana, sevgilime, eski sevgilime, sevgilimin eski sevgililerine takıldığı kızlara, salak kızlara, saçma sapan bir sürü insana mesaj veriyor olmaz; mor atımızı kırmızı puanlar çizip boyuyor olurdum.

Eğer mor atlı kırmızı papyonlu prensim gelseydi hep masallarda kalırdım. -mışlar -mişler kullanırdım. Kötülerle savaşırdım sonra hep yenerdim onları, sonuçta ben iyiyim. Bazen çok iyi biriyim.. Belki Bambi benim evcil hayvanım olurdu. Kırmızı papyonlu mor atlı prensim atını gezdirirken, kaçıp giderdim Herkül'e. Ayaküstü tanışırdım. Belki yemeğe davet ederdim, bir öğle vakti. Rapunzel'e saçı dışında konuşulacak hiçbir şeyi olmadığını söylerdim ki saçı bile kötü. Sarı bir kere.
Hansel ve Gratel'in peşine Tazmanya'yı takardım. Oh mis. Benim olurdu evleri.
olabilirdi yani.

Mor atlı kırmızı papyonlu aşkım maalesef ki yok. Zaten olsaydı da hayallerimdeki gibi olamazdı, ben de masallardaki gibi olamazdım. Masal okuyacak yaşı çoktan geçtim, masallarını dinleyecek insanlara da tahammülüm kalmadı.
Masallardaki gibi güzel bitmiyor içinde bulunduğum yaşam, her zaman güneş yok tepede ve kar bazen fazla kalıyor yerde. Yenildiğim insanlar var. Duygular. Hatta kendime bile yeniliyorum bazen. Zaten annem evde ceylan beslememe mümkün değil izin vermez. Seksen kilometre uzunluğunda saçlarım olmadığı için de mutluyum. Burada kimse birbirinden memnun değil. Elimizdekinin, yanımızdakinin kıymetini bilmiyoruz. O bizim olsun ama diğeri de bizim olsun istiyoruz. Bazen her şeyin aynı olduğunu düşünüyoruz. Değiştirelim derken bitiriyoruz. Ve sanmakla kalıyoruz.
Demek ki neymiş masaldan bir karakter çıkmazmış.
Herkesin hayal olduğunu sandığı aslında yaşanması gereken karakteri takdim ediyorum sizlere.
Superman.
V for vendetta.
Recep İvedik.
cıks.
Bence Batman kostümde oldukça başarılı. Ben kız olduğum halde öyle giyinmeyi cesaret edemem. Ayrıca çok seksi. hihi. Kostüm için 3puan, kaslara 1puan, güce 5puan, maske içinse 1puan vererek onu kırmızı papyon takmaya davet ediyorum.
Belki içinde bulunduğumuz yeri birlikteyken daha güzel yaşarız. Maskesini sadece bana açar. Seksi taytını da giymekten vazgeçer.
Ben de çırpar çırpar ona  kek yaparım.
öptüm.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder